Машинная штукатурка (093) 065-35-00; Комплексный ремонт квартир (099) 919-73-26, (067) 582-31-02  info.capremont@gmail.com

Штукатурні роботи в Києві та області

Компанія “Capital-Rem” здійснює: автоматизовану (машинну) штукатурку поверхонь під шпалери, фарбування або інші варіанти внутрішньої обробки.
Штукатурка під шпаклівку проводиться з розрахунку на подальше обклеювання тонкими шпалерами або під фарбування. Штукатурка під шпалери – більш трудомісткий процес, оскільки передбачає більш ретельну обробку стін з метою отримання гладкої, глянцевої поверхні для подальшої поклейки шпалер. Досить популярним напрямком останнім часом є оформлення стін декоративною штукатуркою. Незважаючи на те, що за витратами така обробка стін вимагає більших вкладень, в перспективі це окуповується з лишком. До переваг декоративної штукатурки перед шпалерами слід виділити:

  • Термін експлуатації – штукатурка прослужить вам не менше 30 (в деяких випадках до 50) років; шпалери змінюють кожні 10-15 років.
  • Особливості експлуатації – декоративну штукатурку легко можна помити або почистити. Не всі шпалери здатні перенести вплив води. Також штукатурка більш стійка до впливу ультрафіолетових променів, морозів. Вона володіє звукоізоляційними властивостями.
  • Маскування. Декоративна штукатурка – прекрасний спосіб приховати незначні тріщини або нерівності.
  • Універсальність. Цей матеріал можна наносити на метал, бетон, цеглу, дерево. Використовують його як для внутрішніх робіт, так і для зовнішніх.
  • Екологічність – в складі декоративної штукатурки тільки натуральні компоненти, вона не токсична і не вбирає запахи.

Ціна штукатурних робіт формується за квадратний метр і становить від 100 грн.